Promosyon Ahşap Şemsiye

Promosyon Ahşap Şemsiye

Promosyon Ahşap Şemsiye

Promosyon Şemsiye

Promosyon şemsiye modelleri arasında yeralmakta olan promosyon ahşap şemsiye modellerimiz en çok tercih edilen promosyon şemsiye ürünüdür.

Ahşap baston tutma saplı ve ahşap gövdeli şemsiye oldukça sağlam bir yapıya sahiptir.Otomatik olma özelliği ile de oldukça kullanışlı bir promosyon şemsiye modelidir.

190 T polyester kumaşla kaplı olan promosyon ahşap şemsiye modelleri bu sayede logo baskısınada imkan tanımaktadır.8 panele sahip olan promosyon şemsiye dilimleri üzerine firma logo ya da isimleriniz serigraf baskı ile uygulanabilmektedir.

Promosyon şemsiye ürünlerimizin yarı çapı 60 cm’dir.

Geniş renk seçeneği arasında kurumsal renklerinize uygun olanı seçerek şemsiye siparişi verebilirsiniz.İthal şemsiye olan promosyon ahşap şemsiye modellerimizde ki renkler beyaz,siyah,kırmızı,turuncu,bordo,sarı,saks mavi,lacivert,yeşil ve gridir.

Toptan şemsiye fiyatları sipariş adetlerinize göre değişmektedir.Promosyon şemsiye minimum sipariş adetimiz tek renk olarak 60 adettir.

promosyon-semsiye-yesil promosyon-semsiye-turuncu promosyon-semsiye-siyah promosyon-semsiye-sari promosyon-semsiye-mavi-sakspromosyon-semsiye-kirmizi promosyon-semsiye-gri promosyon-semsiye-bordo promosyon-semsiye-beyaz