Beyaz Promosyon Şemsiye

Beyaz Promosyon Şemsiye

Beyaz Promosyon Şemsiye

Promosyon şemsiyeler yağışlı geçen mevsimlerde,aylarda oldukça fazla tercih edilmekte olan bir promosyon ürünüdür.Üzerine yapılacak olan firma logo baskısı ile promosyon ve reklam gücü yüksek bir promosyon ürün elde edilebilmektedir.

Promosyon şemsiye ürünlerimizin üzerine firma logo ya da isimlerinizi serigraf baskı tekniği ile uygulayabilmekteyiz.Promosyon ahşap şemsiye otomatik açılabilmektedir ve 8 tellidir.Bu sayede 8 paneli bulunan şemsiyenin panel yani tel arasında kalan kısımlarına logo baskısı yapılabilmektedir. 160 T polyester kumaşa sahip ahşap şemsiye ürünlerimiz dolu çelik telleri ve ahşap gövdesiyle birlikte sağlam bir mekanizmaya sahiptir.

Farklı renkleri bulunan promosyon şemsiyelerin sıkça tercih edilmekte olanlarından biride görselde görülmekte olan beyaz şemsiye modelimizdir.Beyaz promosyon şemsiye üzerine yapılan renkli baskı ile dikkat çekici bir promosyon ürün yaptırabilirsiniz.

Promosyon şemsiye fiyatları, sipariş adeti,baskının kaç renkten oluştuğu ve kaç adet baskı istendiği gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Toptan şemsiye siparişi ve şemsiye fiyatları için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

promosyon-semsiye-beyaz-renk